» Naruszenie praw autorskich postępowanie:

Naruszenie praw autorskich postępowanie:

Administrator szanuje prawo polskie i międzynarodowe, dlatego będzie reagował najszybciej jak to możliwe na wszelkie wiarygodne zgłoszenia dotyczące wszelkich naruszeń prawa w Portalu. Żadne przypadki naruszeń prawa nie będą tolerowane. Każdy użytkownik Portalu zakładając na nim Konto, jest informowany o tych zasadach i akceptuje je, zgadzając się na przestrzeganie Regulaminu.

Zgłaszamy po przez zakładkę kontakt

Użytkownicy, którzy naruszyli Państwa prawa otrzymają surowe upomnienia, natomiast w przypadku większej skali naruszeń, w szczególności, gdy naruszenia dotyczą osoby zgłaszającej, ich konta zostaną zablokowane.

Bezzasadne zgłoszenia będą odrzucane a Użytkownicy dokonujący takich zgłoszeń zostaną surowo upomniani. W razie powtarzających się fałszywych zgłoszeń, ich konta zostaną zablokowane.

Pamiętaj jednak że prezentowane materiały nie znajdują sie na naszych serwerach i nie ingerujemy w treści! Aby usunąć je z sieci należy skontaktować się z serwisami na których znajdują sie katalogowane przez nas treści. Сначала зайдите на смотреть фильмы, а потом обязательно зайдите сюда это стоит того
Zaloguje się przez: